מזגן VRF במחיר הוגן

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:​

מזגן vrf
מערכות vrf מזגן vrf
מזגן vrf מערכות vrf

מענה מהיר, השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מיזוג 360, מעניקים שרות התקנת מיזוג אויר לבית למשרד ולשוק המוסדי והמסחרי. אנו יודעים לספק שרות 360, החל מהתקנת יחידות לצרן הפרטי, וכלה בביצוע פרוייקטים של מערכות מיזוג מתקדמות הכוללים, מזגן vrf, מיזוג מרכזי, מערכות צ'ילרים, פתרונות למבנים עם קומות ועוד. 

> מזגן מיני או מולטי וי.אר. אף במחירים הוגנים

עבודה מקצועית ללא פשרות

> 10 שנות ותק ונסיון

מיזוג 360- כל פתרונות המיזוג. כולל מערכות VRF, צ'ילרים ופרויקטים גדולים.

איכות התקנה ושרות, כולל אחריות מורחבת וגימורי גבס ברמה גבוהה

 

למה כדאי לקחת מערכת VRF ולא מזגן רגיל? הרי מזגן רגיל הרבה יותר זול. 

ובכן זוהי שאלה נכונה מאוד. יש הרבה מזגנים טובים בשוק שאינם vrf. אך בכל זאת יש מספר הבדלים מהותיים בין סוגי המזגנים. 

להלן נציין מספר הבדלים שיוצרים כדאיות למיזוג מתקדם על פני מיזוג רגיל. 

א. אמינות- מזגן vrf מצטיין באמינות גבוהה מאוד. האמינות הגבוהה עשויה להיות קריטית במצבים מסויימים, לדוגמה חנויות הדורשות קרור, חנויות מסחר עם ביקור מסיבי של אנשים. חוות שרתים, יקבים ועוד. במקרים אלו אסור לקחת ריזיקה ולכן מיזוג Vrf עשוי לתת שקט נפשי לאורך זמן. 

ב. עלות שימוש- פרמטר נוסף הוא עלויות השימוש במזגן מתקדם מסוג vrf, עלויות השימוש נמוכות ממזגן רגיל, כך שגם אם ההוצאה הראשונית גבוהה יותר בטווח הארוך זהו מזגן משתלם יותר. בחנויות, משרדים ועסקים שיש שימוש אינטנסיבי במזגן העליות עשויות להיות מאוד גבוהות. שימוש במזגן מסוג vrf עשוי להיות חסכוני במיוחד. 

ג. כושר כיסוי. מזגני v.r.f ניחנים בכושר תפוקה יוצא מן הכלל. יכולת הקרור שלהם עולה על קבוצת המזגנים הרגילה והם יכולים להתאים לחללי עבודה גדולים יותר ומורכבים יותר. לכן גם ברמה הטכנית והפרקטית של לסוג זה של מזגנים יתרון ועדיפות. 

ד. לא סתם בתי יוקרה ומבנים בעלי דרישות גבוהות לוקחות את סוג המיזוג הזה. יש במיזוג הזה הרבה יתרונות שאין במיזוג רגיל. גם היתרונות שמנינו לעיל, (אמינות, עלות שימוש וכושר כיסוי) וגם יתרונות רבים נוספים. 

בבתים פרטיים, מי שמחפש ראש שקט לטווח ארוך, שימוש מוזל בצריכת החשמל, וכושר כיסוי רחב זה הפתרון בשבילו. 

במגזר העסקי והמוסדי, מי שמחפש הוזלת עלויות בצריכת החשמל, פתרונות קרור מורכבים ומתקדמים, הפחתת הנזקים משימוש אינטנסיבי, וראש שקט מבחינת תקלות, זה המוצר בשבילו.

 

 

דפים נוספים: 

מיני VRF

מערכות VRF

מיזוג VRF